IFMRRC Nedir ? International Financial Market Relations Regulation Center nedir ?

Uluslararası Finansal Piyasa İlişkileri Düzenleme Merkezi (IFMRRC), broker ve Aracı Kurumlar ile kripto para borsaları tarafından sağlanan hizmetlerin kalitesini düzenlemek amacıyla oluşturulan ticari olmayan ve merkezi olmayan bir kuruluştur.

Müşteriler için Avantajlar

  • Ortaklar ve müşteriler için yüksek kaliteli hizmetler sunan güvenilir ve verimli bir şirket ile anlaşma yapılmasının garantisi.
  • Forex, kaldıraçlı alım satım ve kripto para borsası yatırımcıların haklarının korunması ve IFMRRC tarafından onaylanan müşteri ve finansal kuruluşun işbirliği sürecinde ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkları çözmeye yardımcı olur.
  • IFMRRC tarafından onaylanan şirketler tarafından müşterinin zararlarının geri ödenmesi için tazminat fonunun kurulmuştur.
  • IFMRRC sertifikalı, İflas ilanı veren bir şirkette hesapları olan yatırımcılara para ödenmesi garantisi. (miktar belirtilmemektedir).
  • Müşterilerinin parasını iade edilmesi için şirket ile bağlantı kurulamaması durumunda, fonların müşterilere iade edilmesine veya mücbir sebep veya diğer şartlar nedeniyle şirketin feshi halinde hukuki taleplerin sunulması, IFMRRC, bu şirketlerle olan hesaplardaki varlıklarının kanıtlanması koşuluyla fonların ödenmesini garanti eder.

Kısa vadeli kar veya ahlaki zararların geri ödenmesi ile ilgili taleplerle ilgili olarak, IFMRRC mali açıdan sorumlu değildir ve herhangi bir tazminat veya ödeme garantisi vermez.

Open